اجرای پارتیشن و دکور شرکت و دفتر کار

اجرای پارتیشن و دکور شرکت و دفتر کار

پارتیشن بندی شما بستگی به خلاقیت و ابتکار شما دارد. دفتر کاری اتاقی است که مختص کار و رسیدگی به مسائل کاری و... است که اگر این اتاق ها محدود باشند یا به نوعی فرد با کمبود جا مواجه شود در این جا بهترین کاری که می تواند بکند این است که ترتیب اتاقی جداگانه را بدهد که با استفاده از پارتیشن بندی مناسب می تواند مشکل کمبود جا را از میان بردارد.

موقع پارتیشن بندی باید به این نکته توجه کنیم که محیطی که در آن قرار است تغییرات ایجاد شود محیط کاری است و بایستی محل قرار گیری مانیتورهای کامپیوتر و یا لب تاپ به گونه ای باشد که نور مستقیما به آن ها برخورد نکند به عبارتی باید جلوی نور خیره کننده را گرفت تا بعدا دچار مشکلی در این خصوص نشوند.

جهت اطلاع از محصولات و قیمت های آنها با ما در ارتباط باشید.

تماس
همراه حسن زاده 09107500170

www.RoyalPartition.ir
RoyalPartition@Gmail.com
telegram @RoyalPartition

دکوراسیون اداری اولین منظره ای است که از یک مجموعه می بینید. عدم استفاده از پارتیشن اداری در فضاهای یکپارچه ، بی نظمی ، صداهای ناهنجار ، سردرگمی کارکنان و مراجعه کنندگان را بوجود می آورد لذا برای داشتن فضای کاری بهینه جهت بازدهی بالا می توان از پارتیشن اداری استفاده کرد. با داشتن دکوراسیون اداری ، نقشه ی مشخصی از فضا با معرفی فعالیت های مربوطه داریم.

استفاده از انواع پارتیشن اداری و ایجاد اتاقهای مجزا، کارمندان نسبت به محیط کاری خود احساس مسئولیت پیدا می کنند و برتمرکز کاری آنها افزوده و هریک در فضای خصوصی با آرامش مشغول به کار می شود. با انتخاب نوع مناسبی ازپارتیشن می توان تاسیسات روکارساختمان که در دید قرار دارد پنهان کرد و بر زیبایی فضا افزود . ازدیگرفواید استفاده از پارتیشن ، در گردش بودن هوا و نور لازم و کافی می باشد، کارکنان مدت زمان زیادی را سرکار خودحضور دارند و نیازمند نور مناسب و هوای تازه برای حفظ سلامتی هستند.

پارتیشن با ابعاد و طرح های متفاوت بر حسب فضای مورد استفاده آن تولید می شود و دارای متریال مختلف و دارای دو نوع ثابت و متحرک می باشد . نوع ثابت آن در فضاهای تجاری-اداری و نوع متحرک آن به دلیل قابلیت جابجایی در فضاهای مختلفی مانند مساکن، فضاهای اداری، بیمارستان ها و... قابل استفاده است.


از دیگر خدمات ارائه شده توسط رویال پارتیشن:

پارتشین اداری


پارتیشن


پارتیشن بندی اداری


پارتیشن شرکتی


پارتیشن چوبی


پارتیشن mdf


پارتیشن دفترکار اداری

پارتیشن دفترکار با پرده کرکره

پارتیشن_دفترکار_ریلی__میز_اداری

فروش

دکور_شرکت_و_دفتر_کار