ساخت و اجرای پارتیشن استخر ، کمد استخر و لاکر استخر

پارتیشن و کمد استخر و لاکر استخر

پارتیشن کمد استخر یا کمد استخر و لاکر استخر با نام های جدا کننده کمد استخرHPL، پارتیشن ضد آب ، HPL ضد آب ، ضد مورییانه، ضد بخار آب ، آنتی باکتریال ، ضد اشتعال و مقاوم در مقابل خش خوردگی ، دارای تنوع رنگ ، قیمت مناسب، ماندگاری بالا و ... می باشد که از آن در استخرها و در محل هایی که حمله یون کلر و سدیم یا رطوبت بالا وجود دارد پیشنهاد می شود.

ورق های اچ پی ال (HPL) با ضخامت های مختلف از جمله 3و6و8و12و... با رنگ و طرح های متنوع در بازار موجود است.که به علت مقاومت های حرارتی و رطوبتی و سایر خواص ورق های HPL از این ورق های HPL بیشتر برای پارتیشن بندی ها خصوصا ساخت سرویس های بهداشتی فضاهای عمومی مانند فرودگاه ها ، استخرهاو سایر اماکن عمومی که به شیوه پارتیشنی بنا می شونداستفاده می شود.همچنین به علت خواص کم نظیرHPL استفاده از ورق های HPL برای ساخت لاکر های استخر وکمدهای رختکن کارخانه ها وسایر اماکنی که دوام و استحکام فوق العاده به همراه زیبایی برایشان اهمیت دارد بسیار مورد استفاده قرار می گیرد.

اچ پی ال (HPL) ورقه ای است مرکب از چندین لایه ساخته شده از الیاف( همانند کاغذ)آغشته به رزین های عمل کننده در گرما(گرما سخت) که تحت تاثیر حرارت و فشار 5 مگا پاسکال به هم چسبیده باشد.در ساخت ورق های فرمیکا یا همان اچ پی ال (HPL) از کاغذ کرافت ،کاغذ دکوراتیو،رزین فنلیک،و رزین ملامین استفاده می شود.

اچ پی ال(HPL) در برابر آب و بخار ، ترک خوردگی و ورقه ورقه شدن مقاوم می باشد.جذب رطوبت HPL در حالت غوطه وری در آب کمتر از 6 درصد و افزایش ضخامت ناشی از جذب آب HPL کمتر از 10 درصد می باشد.

اچ پی ال(HPL) تحمل دمای خشک و شوک حرارتی تا 180 درجه سانتی گرادرا دارد.

تماس
همراه حسن زاده 09107500170

www.RoyalPartition.ir
RoyalPartition@Gmail.com
telegram @RoyalPartition

خرید کمد استخری چگونه می باشد؟

بدون شک هیچ کس نمی‌تواند اهمیت کمد در فضاهای ورزشی و تفریحی را کتمان کند. درمیان کمدها، یکی از مهم ترین کمد هایی که در فضاهای ورزشی و تفریحی مورد استفاده قرار می گیرد عمده استخری هستند.

اما در خرید کمد استخری شما باید نکات مهم را رعایت کنید تا محصولی نامناسب را خریداری نکنید که قابلیت استفاده در فضای استخر را نداشته باشد. اولین نکته ای که در زمینه خرید کمد رختکن استخری باید دقت کنید این است که با توجه به فضای مرطوبی که کم در آن قرار است قرار داده شود باید از رنگ ضد رطوبت در آن استفاده شده باشد.

باید دقت کنید که از رنگ هایی مثل رنگ هوای خشک که متاسفانه برخی تولیدکنندگان از آن استفاده می‌کنند در کمد استخری فلزی شما استفاده نشده باشد. استفاده از این رنگ باعث می شود تا  کمد شما سریعتر خراب شود و طول عمر آن کاهش پیدا کند.

همچنین کمد استخری باید در عرض ها و ابعاد استاندارد تولید شود و از عمق مورد نیاز برخوردار باشد. کمد استخری بر اساس فضایی که دارد معمولاً در انواع چهار درب، شش درب، نه درب و 12 درب تولید می شود.

از دیگر خدمات ارائه شده توسط رویال پارتیشن:


پارتیشن


پارتیشن ضد آب


کمد استخر


پارتیشنHPL


سرویسHPL


پارتیشن سرویس


پارتیشن لاکر


لاکر استخر


پارتیشن wc


پارتیشن استخر


پارتیشن سونا


پارتیشن جکوزی


پارتیشن ضد رطوبت


پارتیشنhpl


پارتیشن سرویس hpl


پارتیشن استخرHPL


پارتیشن کمد استخر


درب آکاردوئی ضد آبpvc


فروش پارتیشن ضد آب


قیمت پارتیشن ضد آب


خرید پارتیشن ضد آب


فروشنده پارتیشن ضد آب


اجرا پارتیشن ضد آب


تولید کننده پارتیشن ضد آب


انواع پارتیشن ضد آب


تولید و اجرا پارتیشن ضد آب


درب آکاردئونی ضد آب

فروش پارتیشن سرویس ضد ضربه