دیوار کشویی متحرک MDF


عناوین مرتبط:
دیوار متحرک, دیوار چوبی متحرک , دیوار متحرک جداکننده,دیوار متحرک چوبی ریلی,دیوار متحرک MDF,دیوار کشویی متحرک,دیوار متحرک کشویی ,دیوار کشویی چوبی,دیوار جداکننده کشویی,دیوار کشیدن خانه

دیوار کشویی متحرک MDF

دیوار متحرک یا همان دیوار جابجایی یکی از بهترین سیستم دیوارهای سیار و انعطاف پذیراست که توانسته به دکوراسیون داخلی و مرتب کردن آن کمک کند این دیوار هیچ گونه نیازی به داشتن سقف و کف ندارد.

دیوارهای متحرک امروزه جایگزین دیوارهای جدا کننده ی داخلی در دکوراسیون منزل شده است این نوع دیوارها هم از لحاظ هزینه مقرون به صرفه است و هم توانسته یک اتاق یا فضا را به چندین قسمت متفاوت تقسیم کند .

ویژگی های فوق العاده ای برای کم کردن پرتی فضا و مانور پذیری بی دردسر را ارائه می دهد. پنل های کشویی سبک وزن به طرز ماهرانه ای طراحی شده اند تا کاربران بتوانند به سرعت و به طور مؤثر فضای را با توجه به شرایط دلخواه خود تغییر دهند. امروزه با استفاده از فشرده سازی فضا ها ،جایگزین کردن دیوارهای متحرک به جای دیوار جداکننده  ثابت یکی از بهترین تغییرات ایجاد شده در خانه ها و یا ادارات می باشد که هم از نظربازکردن فضا و هم از نظرچیدمان دلخواه به دکوراسیون داخلی کمک می کند .جهت اطلاع از محصولات و قیمت های آن با ما در ارتباط باشید.

تماس:

همراه : حسن زاده ۰۹۱۰۷۵۰۰۱۷۰

Site: www.RoyalPartition.ir

Telegram Channel: @RoyalPartition

Telegram and Whatsapp: 09107500170

Gmail: RoyalPartition@Gmail.com