پارتیشن بیمارستانی و مطب و کلینیک


کلمات مرتبط:
پارتیشن کلینیک,پارتیشن جمع شونده,پارتیشن کشویی بیمارستان,پارتیشن درمانگاه,پارتیشن متحرک درمانگاه,پارتیشن آکاردئون,پارتیشن فیزیوتراپی,پاروان فیزیوتراپی,پارتیشن بندی فیزیوتراپی,پارتیشن آکاردئون مطب,پارتیشن آکاردئون پزشکی,پارتیشن آکاردئون تاشو,پارتیشن آکاردئون تاشونده

پارتیشن پاروان بیمارستان و مطب و کلینیک:

پارتیشن بیمارستانی که با نام پاراوان های بیمارستانی نیز مشهور می باشد تقریباً در تمامی کلینیک ها و مراکز درمانی که دارای اتاق های چند تختی هستند استفاده می‌شود. کار پاروان بیمارستانی این است که حد فاصلی بین تخت دو بیمار باشد. پارتیشن ها معمولا به دو مدل چرخ دار و بدون چرخ تقسیم می‌شود. که مدل چرخ دار به علت سهولت در حمل و نقل محبوبیت بیشتری نسبت به مدل ثابت دارد. در واقع پارتیشن پاراروان نوعی دیوار حائل میان بیماران و همراهان آنان در مراکز درمانی می‌باشد.

یکی از مشخصه هایی که پارتیشن پاروان ها دارند، تعداد لت است. تعداد لت یعنی تعدا صفحات تاشویی که این محصول میتواند داشته باشد.تصوری غلط در بین مشتریان وجود دارد. که فکر میکنند این وسیله اهمیت آنچنانی نداشته و در مراکز خود از پارتیشن پزشکی دست دوم استفاده می‌کنند. در صورتی که اگر پارتیشن مورد نظر مرغوب نباشد یا دچار نقص باشد. شاید به سلامتی جسمی بیمار کاری نداشته باشد. ولی سلامتی روانی بیمار را مورد صدمه قرار می‌دهد.جهت اطلاع از محصولات و قیمت های آن با ما در ارتباط باشید.

تماس:

همراه : حسن زاده ۰۹۱۰۷۵۰۰۱۷۰

Site: www.RoyalPartition.ir

Telegram Channel: @RoyalPartition

Telegram and Whatsapp: 09107500170

Gmail: RoyalPartition@Gmail.com