نصب و اجرا دکور مطب ، پارتیشن پزشکی و کلینیک

پارتیشن مطب پزشکی یا کلینیک ها

در پارتیشن بندی فضاهای کاری به خصوص کلینیک ها و مطب ها این نکته را باید در نظر بگیرید که روزانه قرار است افراد زیادی حضور داشته باشند که بدون شک از وضعیت جسمانی خوبی برخوردار نیستند.

کسانی که برای بار اول پا به کلینیک پزشکی یا مطب دکتر می گذارند، با احساسات مختلفی مثل استرس، اضطراب و حتی ترس روبرو می شوند. به طور قطع چنین شرایطی برای پزشک متخصص که انتظار دارد بیماران هنگام معاینه آرام و خونسرد باشند، ایده آل نیست.

نوع طراحی و پارتیشن بندی، به گونه ای باید باشد که بتواند آرامش و راحتی را برای بیماران به ارمغان بیاورد.

در واقع طراحی تخصصی دکوراسیون داخلی مطب کار پیچیده و دشواری است و این دشواری هنگام طراحی مطب های دندان پزشکی که افراد علاوه بر اینکه باید وقت بیشتری را در آنجا بگذرانند، ترس خاصی هم از خدمات دندان پزشکی دارند سبب می شود محیط دندانپزشکی برای آنها استرس زا بوده و همین مساله طراحی این فضا را دشوار تر خواهد کرد.

جهت اطلاع از محصولات و قیمت های آنها با ما در ارتباط باشید.

تماس
همراه حسن زاده 09107500170

www.RoyalPartition.ir
RoyalPartition@Gmail.com
telegram @RoyalPartition

آیا پارتیشن متحرک جلوی دید را میگیرد؟
پاراوان و پارتیشن پزشکی

بله، اکثر پارتیشن‌ها جلوی دید را میگیرند، اما اگر می‌خواهید کاملا از لحاظ دید محفوظ باشد، می‌توانید پاراوان با لولای قدی سفارش دهید، این نوع لولا به صورت یک تکه از بالا تا پایین پاراوان نصب میشود . ارتفاع هر یک از این پارتیشن‌ها 180 سانتی متر می‌باشد، همچنین امکان ساخت پاراوان در ارتفاع دلخواه شما وجود دارد. محصول پارتیشن متحرک از متریال ام دی اف ساخته می‌شود. این محصول وزن زیادی ندارد و براحتی میتوانید آنرا جابجا کنید.


از دیگر خدمات ارائه شده توسط رویال پارتیشن:

پارتیشن درمانگاه


مدل

دکوراسیون_مطب

کاغذ دیواری مطب

ف_عکس_مطب_دندانپزشکی