نصب انواع پارتیشن دو جداره کلاف آلومینیم


کلمات مرتبط:
تولید و اجرا پارتیشن آلومینیوم,بورس پارتیشن آلومینیوم,فروشنده پارتیشن آلومینیوم,نماینده پارتیشن آلومینیوم,پارتیشن بندی ادارات,پارتیشن اداری,پارتیشن تک جداره,پارتیشن ام دی اف,پارتیشن دوجداره,پارتیشن با پرده کرکره,پارتیشن متحرک,پارتیشن بندی اداری,قیمت پارتیشن آلومینیوم

پارتیشن دو جداره کلاف آلومینیوم:

در این نوع پارتیشن از ام دی اف،لترون و ... بعنوان پنل دیوار و آلومینیوم به عنوان کلاف کاری استفاده می شود. در پارتیشن دو جداره از جداره های شیشه نیز به صورت دو جداره استفاده می گردد که ارتفاع استفاده از شیشه ها متناسب با نور موجود در محل و سلیقه مشتریان متغیر میباشد.

پارتیشن های دو جداره دارای این قابلیت می باشند که می توان از پرده کرکره در بین جدار های شیشه نیز استفاده کرد. پرده کرکره ها را می توان در طرح و رنگ های مختلف و با اندازه 16 و 25 میلیمتری اجرا نمود.شیشه های منصوب در دو طرف پرده کرکره سبب جلوگیری از نفوذ گرد و غبار بر روی پرده کرکره ها می شود. استفاده از پرده کرکره با مکانیزم سایه روشن ، امکان عبور نور در مواقع دلخواه را فراهم می نماید . سیستم تنظیم سایه روشن در پرده کرکره ها زیبایی خاصی را به پارتیشن ها می دهند .جهت اطلاع از محصولات و قیمت های آن با ما در ارتباط باشید.

تماس:

همراه : حسن زاده ۰۹۱۰۷۵۰۰۱۷۰

Site: www.RoyalPartition.ir

Telegram Channel: @RoyalPartition

Telegram and Whatsapp: 09107500170

Gmail: RoyalPartition@Gmail.com