اجرای پارتیشن شیشه ای، سکوریت، فریم لس

پارتیشن فریم لس – سکوریت

امروزه گرانی در واحد های تجاری و اداری باعث شده تا افراد همیشه در استفاده از فضاهای اداری دچار وسواس بوده و اهمیت بسیار بالایی را در دکوراسیون و چیدمان آن داشته باشند. معمولا در فضاهای اداری و تجاری ایجاد فضای و حریم خصوصی با خواص آکوستیک بسیار اهمیت داشته که میتواند فضای کار شما را به محیطی آرام تبدیل کند که برای این کار به پارتیشن بندی فضای نیازمند می باشید.همچنین در تقسیم بندی واحد های اداری تفکیک فضا بسیار مهم بوده که امروزه بیشترین دغدغه را صاحبان مشاغل برای آن دارند.

پارتیشن شیشه ای در دفاتر

پارتیشن شیشه برا دفاتر و محیط های اداری بسیار خوب و زیبا بود که به منظرو زیبایی محیط کار از آن استفاده میشود همچنین در پارتیشن شیشه ای میتواند با تفکیک فضا مانع از نفوذ صدا به دیگر نقاط شد به طوری که و تا 50 دسبیل مانع صدا و ورود و خروج آن به دیگر واحدها انجام میشود که این خاصیت پارتیشن شیشه ایباعث میشود تا شما در محل کارتان فضایی کاملاً آرام و سازمان یافته بدست آورید تا شرایط مطلوبی برای فعالیت کارمندان ایجاد شود.

همانطور که میدانید پارتیشن های شیشه سکوریت با هر نوع دکوراسیون سازگاری کاملی دارد و میتواند جلوه و ظاهر مناسبی را ایجاد کند. که در این شیشه پارتیشن های شیشه ای با ترکیب شیشه فریم استیل هارمونی و یراق‌آلات زیبایی خاص به محیط می‌بخشد. همچنین امروزه پارتیشن شیشه سکوریت نیز در بخش های اداری مدرن بسیار گسترده شده و نقش عمده‌ای را در محیط اداری مدرن به خود اختصاص داده است.

همچنین جالب است بدانید که طرح های مختلف شیشه سندبلاست بر پارتشین شیشه ای علاوه بر تفکیک فضا و بالا بردن امنیت در گسترش وتاکید بر نام تجاریتان در محیط بسیار موثر خواهد بود. که در محیط های مختلف مانند در مراکز و سالنهای آرایشی و بهداشتی می‌تواند تأثیر بسیار زیادی در نحوه عملکرد و بازدیدکنندگان از آن محیط را داشته باشد. برای حفظ حریم خصوصی و بهداشت روانی هر پارتیشن جداره فریم لس یا ساده با فرم و طرحی بر روی آن مورد استفاده قرار می‌گیرند.

جهت اطلاع از محصولات و قیمت های آنها با ما در ارتباط باشید.

تماس
همراه حسن زاده 09107500170

www.RoyalPartition.ir
RoyalPartition@Gmail.com
telegram @RoyalPartition

استفاده از شیشه سکوریت در پارتیشن ها موجب افزایش مقاومت آن ها در مقابل آسیب های احتمالی خواهد شد. پارتیشن های شیشه ای دارای دو مدل هستند : پارتیشن شیشه ای متحرک و پارتیشن شیشه ای ثابت


مزایای پارتیشن شیشه ای آلومینیوم
دارای استحکام بسیار بالا به دلیل استفاده از شیشه سکوریت شده
قابلیت آکوستیک کردن پارتیشن
قابلیت جابه جایی پارتیشن
امکان عبور نور کافی
قابلیت ایجاد فضایی زیبااز دیگر خدمات ارائه شده توسط رویال پارتیشن:

پارتیشن

شیشه_سکوریت_

پارتیشن

شیشه_ای

شیشه سکوریت

پارتیشن تک جداره شیشه