نصب و اجرا پارتیشن ام دی اف


رتیشن بندی ادارات,پارتیشن چیست,پارتیشن دیوار,پارتیشن بندی تمام ام دی اف,پارتیشن mdf آلومینیومی,پارتیشن mdf پرده دار,پارتیشن mdf با پرده کرکره,پارتیشن mdf با کلاس,پارتیشن mdf لوکس,پارتیشن mdf ادارات,ساخت پارتیشن ام دی اف mdf

پارتیشن ام دی اف (MDF)

در این نوع پارتیشن بندی تنها متریالی که به کار میرود ام دی اف است, به نحوی که نمای ظاهری و حتی فریم بندی پارتیشن ها نیز از جنس ام دی اف میباشد. MDF به دلیل داشتن سطح صاف, قابلیت روکش کاری و رنگ آمیزی دارد و در برابر تغییر شکل و خمیدگی مقاوم است. پارتیشن ام دی اف در برابر رطوبت و خوردگی مقاومت بالایی دارد و نوعی عایق صوتی در محیط اداری محسوب میشود که از انتقال صدا به بخش های مجاور جلوگیری میکند.

امروزه از پارتیشن ام دی اف در بسیاری از ادارات و دفاتر استفاده می شود. استفاده از MDF باعث افزایش سرعت پارتیشن بندی می گردد و نیز بسیار مدرن تر است. نصب پارتیشن های ام دی اف بسیار سریع تر و دوام آن به نسبت انواع دیگر پارتیشن بندی (شیشه و کناف و...) بسیار بیشتر است, همچنین نصب و استفاده از پارتیشن کثیف کاری های حاصل از دیوار های دائمی را ندارد. پارتیشن بندی ام دی اف قابلیت آرایش دوباره, جابجایی و حذف کلی دارد و نیز تمیز تر و شیک تر از پارتیشن کف تا سقف است. برای اتاق ناظر و یا خدمات پس از فروش معمولا از ام دی اف به همراه شیشه استفاده می کنند.در پارتیشن های دوجداره از بین دوجدار پارتیشن می توان در قسمت شیشه خور پرده کرکره نصب نمود. همچنین در داخل پارتیشن دوجداره پریز برق, تلفن و نیز شبکه می تواند عبور کند.جهت اطلاع از محصولات و قیمت های آن با ما در ارتباط باشید.

تماس:

همراه : حسن زاده ۰۹۱۰۷۵۰۰۱۷۰

Site: www.RoyalPartition.ir

Telegram Channel: @RoyalPartition

Telegram and Whatsapp: 09107500170

Gmail: RoyalPartition@Gmail.com