میز اداری، ریاست

میز اداری و میز مدیریت

میز اداری و میز مدیریت در طرح متنوع،رنگ و ابعاد مشخص تولید می گردد . طول میز مدیریت بین 160 تا 280 سانتی متر می باشد،میز مدیریت از مرغوب ترین نوع ام دی اف است . میز و میز مدیریت توسط دستگاه های برش دقیق و با ظرافت برش خورده است . لبه های میز و میز مدیریت با لبه های پی وی سی کاملا پوشانده می شود و زیبایی منحصر به فردی به میز مدیریت می دهد.

کاربردهای میز مدیریت

میز مدیریت در صورت نیازمعمولا با ست کامل تهیه می شود، اجرای ست کامل میز مدیریت عبارتند از فایل و کمد اداری و فایل سه کشو، میز کنفرانس الحاقی به میز مدیریت، میز پذیرایی، صندلی مدیریت و پارتیشن اداری.

تماس
همراه حسن زاده 09107500170

www.RoyalPartition.ir
RoyalPartition@Gmail.com
telegram @RoyalPartition

میز مدیریت و اتاق مدیریت مهم ترین بخش یک اداره یا شرکت است که نیاز به تجهیزاتی چون صندلی مدیریت، میز مدیریتی، کتابخانه و... با طراحی خاص تری نسبت به سایر بخش ها دارد. اصولا مدیران کارهای اپراتوری انجام نمی دهند اما قطعا ساعت های زیادی را پشت میز سپری می نمایند. اندازه میز مدیریتی، رنگ میز مدیریت و راحتی آن باید متناسب با فضا و محیط اتاق باشد. اگر در ساخت مبلمان اداری توجه به استاندارد های بدن انسان رعایت شود احساس راحتی و عدم خستگی در میز مدیریتی و سایر مبلمان اداری کاملا مشهود خواهد بود. شرکت مبلمان اداری با رعایت اصول ارگونومی این نیاز را برطرف نموده است. معمولا طراحان با توجه به بازدید از فضا و دکوراسیون داخلی شرکت ها میز مدیریتی خاص و متفاوت طراحی می نمایند. میز مدیریت با توجه به کاربرد هایی که دارد در انواع متنوعی طراحی و تولید می شود. شما برای خرید میز مدیریت باید به متریال، ویژگی، قیمت، طرح و اندازه توجه فرمایید. 


از دیگر خدمات ارائه شده توسط رویال پارتیشن:

فروش

میز_اداری_و_میز_مدیریت