نصب و اجرای انواع پارتیشن و درب آلومینیم کشویی

پارتیشن و درب آلومینیم کشویی

سیستم های کشویی نوعی از سیستم های درب و پنجره آلومینیوم هستند که در برخی بازارها همانند بازارهای اروپا توسعه داده شده اند. این سیستم‌ها در ساختمان‌های بزرگ و تجاری به عنوان گزینه‌ای اقتصادی‌تر و در فضا‌های کوچک برای کاربرد بهتر خود استفاده می شوند. این سیستم ها گزینه ایده الی برای خانه ها با فضای داخلی محدود می باشند. پنجره و درب های کشویی نسل جدیدی از سیستم های درب و پنجره می باشند که راه حلی نوین برای ارائه تکنولوژی های پیشرفته و سیستمی با سطح کیفیت بالا را برای خانه ها ارائه می دهد. این سیستم ها به دلیل طراحی بهینه و ابداعات بیشماری که در طراحی این سیستم ها بکار رفته است، گزینه ای مناسب برای پوشش دهانه های بزرگ می باشند. این سیستم ها با توجه به قابلیت های متنوع و کارایی بالای خود، توانایی معماران برای طراحی و ایجاد ساخت و سازی بسیار زیبا را افزایش می دهند.

مشخصات

• اشغال فضای کمتر برای عملکرد خود
• قابلیت استفاده از شیشه های تک و دوجداره، کرکره، کرکره خارجی و …
• دارای طرح ها و انواع مختلف
• سیستم کشویی مدرن برای حرکت روانتر (اصطکاک در حد صفر)
• رولرهای با کارکرد بالا
• ریل های از جنس فولاد ضدزنگ اجازه لغزش آرام و راحت لنگه را فراهم می کند.
• قابلیت ترکیب با کرکره کشویی و صفحات پروازی
• موجود بودن درهای پاکتی در این سیستم
• سخت افزار قفل ایمنی چند نقطه ای برای سطح امنیتی بالاتر

جهت اطلاع از محصولات و قیمت های آنها با ما در ارتباط باشید.

تماس
همراه حسن زاده 09107500170

www.RoyalPartition.ir
RoyalPartition@Gmail.com
telegram @RoyalPartition

درب آلومینیومی را می توان به صورت های مخنلفی تولید کرد در برخی موارد این نوع درب ها به صورت شیشه خور تولید می شوند و معمولا قسمت پایین درب از پروفیل آلومینیومی تشکیل شده و قسمت بالای درب شیشه دوجداره قرار داده می شود در نوع دیگر این درب ها درب سرویس بهداشتی آلومینیومی به صورت تمام آلومینیومی تولید می شود که اصطلاحا به ان ها درب آلومینیومی پاساد دار می گویند .

از لحاظ نوع نصب درب سرویس بهداشتی آلومینیومی به دو روش لولایی و کشویی نصب خواهد شد به طبع در مکان هایی که فضای داخلی ساختمان کوچک و با متراز  پایینی ساخته شده باید از درب آلومینیومی کشویی استفاده کرد در این حالت یک ریل فلزی زیر درب قرار داده می شود و درب روی آن حرکت خواهد کرد .

مدل درب سرویس بهداشتی آلومینیومی به طور کلی به دو دسته تقسیم می شود در حالت اول درب به صورت پاساد آلومینیومی تولید می شود اما در حالت دوم بخشی ار درب به صورت آلومینیومی و بخش دیگر از شیشه تشکیل شده است

 

از دیگر خدمات ارائه شده توسط رویال پارتیشن: