ساخت و اجرا پارتیشن سرویس بهداشتی

پارتیشن سرویس بهداشتی پارتیشن سرویس بهداشتی با نام های پارتیشن سرویس بهداشتی HPL و PVC ،پارتیشن ضد آب ، HPL ضد بخار،پارتیشن ضد زنگ، پارتیشن ضد بخار آب ، آنتی باکتریال ، ضد اشتعال و مقاوم در مقابل خش خوردگی ، دارای تنوع رنگ ، قیمت مناسب، ماندگاری بالا و ... می باشد که از آن در استخرها و در محل هایی که حمله یون کلر و سدیم یا رطوبت بالا وجود دارد پیشنهاد می شود.از جمله کاربرد های پارتیشن سرویس بهداشتی * جدا کننده سرویس بهداشتی* پارتیشن توالت و دستشویی* رختکن استخر ضد آب* کمد استخری ضد آب* دیوار پوش HPL* لاکر استخر ( pools locker)* پارتیشن های سرویس بهداشتی تمام HPL* رختکن تمام HPL* دیوار پوش hpl* یراق آلات تمام استیل* انجام پروژه های احداث و بازسازی سرویس های بهداشتیجهت اطلاع از محصولات و قیمت های آنها با ما در ارتباط باشید.تماس همراه حسن زاده 09107500170www.RoyalPartition.irRoyalPartition@Gmail.comtelegram @RoyalPartition

معرفی انواع پارتیشن بندی سرویس بهداشتی
معمولا وقتی از پارتیشن بندی سرویس بهداشتی صحبت می شود، در ابتدا پارتیشن های صنعتی که در سرویس بهداشتی های عمومی و استخر ها به کار می رود، تصور می شود. اما ما قصد داریم در این مطلب در مورد پارتیشن بندی سرویس بهداشتی، به معنای تزیین و جدا سازی حمام و توالت صحبت کنیم.

پارتیشن بندی سرویس بهداشتی چیست؟
معمولا امروزه با زیاد شدن زندگی آپارتمان نشینی و استفاده از فضای مفید منزل، فضای مربوط به سرویس بهداشتی و حمام را کوچک کرده اند. در اکثر آپارتمان های کوچک، سرویس بهداشتی و حمام را در یک مکان قرار داده اند که شما می توانید در این مواقع اقدام به پارتیشن بندی سرویس بهداشتی و جدا کردن فضای توالت حمام کنید.


با توجه به نکته ی بالا معمولا امروزه برای پارتیشن بندی سرویس بهداشتی از شیشه های ضخیم استفاده میکنند که نمای بازتر و زیبا تری به سرویس بهداشتی می دهد و نوعی تزیین هم در این باره به شمار می آید.

یکی از مزایای پارتیشن بندی سرویس بهداشتی این است که دیگر از افتادن صابون یا اشیاء خارجی در چاه توالت هنگام شستشو پیشگیری می شود.


از دیگر خدمات ارائه شده توسط رویال پارتیشن:

قیمت پارتیشن سرویس