اجرا و ساخت انواع پارتیشن دفترکار ، اداری، شرکت

پارتیشن دفترکار ، اداری، شرکت

پارتیشن بندی شما بستگی به خلاقیت و ابتکار شما دارد . دفتر کاری اتاقی است که مختص کار و رسیدگی به مسائل کاری و .. است که اگر این اتاق ها محدود باشند یا به نوعی فرد با کمبود جا مواجه شود در این جا بهترین کاری که می تواند بکند این است که ترتیب اتاقی جداگانه را بدهد که با استفاده از پارتیشن دفترکار بندی مناسب می تواند مشکل کمبود جا را از میان بردارد.

موقع پارتیشن بندی باید به این نکته توجه کنیم که محیطی که در آن قرار است تغییرات ایجاد شود محیط کاری است و بایستی محل قرار گیری مانیتورهای کامپیوتر و یا لب تاپ به گونه ای باشد که نور مستقیما به آن ها برخورد نکند به عبارتی باید جلوی نور خیره کننده را گرفت تا بعدا دچار مشکلی در این خصوص نشوند.

انواع پارتیشن محلکار یا شرکت

پارتیشن های ام دی اف

حریم خصوصی کامل بین اتاق های دفتر کار بوجود می آورد.
این نوع پارتیشن ها می تواند چهار لایه که هر لایه ضخامتی بیش از 100mm دارد ،باشد.با افزودن یک ورق عایق و یک لایه چسب مانند بین حفره های هریک از این چهار لایه می توان از انتقال صدا خیلی بیشتر جلوگیری کرد که در این صورت استفاده از این نوع پارتیشن ها در اتاق های کنفرانس و جلسه بسیار توصیه می شود.

نیمی شیشه / نیمی ام دی اف

این سبک پارتیشن های اداری که نیمی از ارتفاع را پارتیشن چوبی تشکیل می دهد (به طور معمول تا 1 متراز سطح زمین) به شما این امکان را می دهد تا برای میز و قفسه های بایگانی و فایلینگ های کوچک در دو طرف دیواره ی چوبی جایی مناسب داشته باشید و به این ترتیب از حداقل فضا ،حداکثر استفاده را کنید.

مدل دیگری از این نوع پارتیشن ها به این گونه است که تا ارتفاع بالای درب ورودی از ام دی اف استفاده می شود و از بالای درب ،از شیشه استفاده می شود. در این مدل از پارتیشن شما حداکثر حریم خصوصی را برای خود خواهید داشت ولی ورود نور به اندازه پارتیشن شیشه ای نیست.

پارتیشن های اداری فریم لس

دید کامل در میان اتاق های دفتر کار را فراهم می کند.
ظاهری شیک و مدرن به دفتر کار می بخشد.
شما می توانید پوششی یا رنگی را متناسب با سبک دفترتان یا رنگ لوگو یا آرم شرکت خود به شیشه ها اضافه کنید.

جهت اطلاع از محصولات و قیمت های آنها با ما در ارتباط باشید.

تماس
همراه حسن زاده 09107500170

www.RoyalPartition.ir
RoyalPartition@Gmail.com
telegram @RoyalPartition


پارتیشن اداری ارزان :کاربرد اصلی پارتیشن های اداری جدا کردن فضاهای مختلف از یکدیگر است. در این صورت می توان براحتی و در کمترین زمان ممکن ساختمان را باب میل خود تقسیم بندی نمود. داشتن اتاق مجزا برای هر یک از کارکنان می تواند به بالا بردن راندمان کاری شرکت کمک کند. با ایجاد اتاقهای مجزا , کارکنان نسبت به محیط کاری خود احساس مسئولیت پیدا کرده و برای مرتب کردن آن , دسته بندی اسناد و مدارک و ... تلاش بیشتری می کنند. از سوی دیگر با تفکیک اتاقها از یکدیگر , کارکنان با آرامش بیشتری مسئولیت های خود را بر عهده می گیرند و اتمام کار نیز مطابق با اهداف شرکت خواهد بود. با استفاده از پارتیشن های اداری می توان ساختمان اداری را به صورت شناور و دلخواه خود تقسیم بندی کرد.{دوستان توجه نمایند قیمت ها با توجه به نواسانات بازار ممکن است تغییر یابد.}جهت اطلاع از محصولات و قیمت های آنها با ما در ارتباط باشید

از دیگر خدمات ارائه شده توسط رویال پارتیشن:

تولید پارتیشن ام دی اف mdf

پارتیشن_آلومینیومی

اجرا پارتیشن دفترکار

پارتیشن_دفترکار_پرده_دار