اجرا و نصب پارتیشن UPVC

پارتیشن دوجداره upvc

یکی دیگر از محصولات رویال پارتیشن ساخت پارتیشن دوجداره upvc کاملا عایق با استفاده از پروفیل upvc مرغوب می باشد. در این پارتیشن دوجداره upvc می توان از انواع مختلف شیشه های دوجداره با رنگهای مختلف استفاده کرد. همچنین می توان از شیشه هایی با کرکره های خودکار و کرکره های مخصوص پنجره upvc که بر روی کار نصب می شوند استفاده کرد.

پارتیشن های ساخته شده در رویال پارتیشن پنجره کاملا عایق صوت بوده و مناسب جهت اطاق های مدیریت و جلسات می باشد. همچنین برای جداسازی محوطه کاری کارمندان از یکدیگر و اتاق مدیریت استفاده می شود.

جنس قاب پنجره upvc می باشد که در طرح و رنگ های چوبی و مات و شفاف قابل ارائه است. طرح های روی شیشه می تواند مارک تجاری و یا اشکال مختلفی که از طرف مشتری ارائه می گردد، باشد.

مزایا پارتیشن دوجداره UPVC

1_ قابلیت نصب جهت اکثر اماکن
2_ عایق کامل گرما و صوت و گرد و غبار
3_ قابلیت جابجایی از مکانی به مکان دیگر
4_ طول عمر بالا
5_ صرفه اقتصادی
6_ قابل شستشوی کامل
7_ زیبایی در عین سادگی
8_ سهولت در اجرا
10_ غیر قابل اشتعال

جهت اطلاع از محصولات و قیمت های آنها با ما در ارتباط باشید.

تماس
همراه حسن زاده 09107500170

www.RoyalPartition.ir
RoyalPartition@Gmail.com
telegram @RoyalPartition

ارتشین upvc نیز امروزه بسیار مورد استفاده قرار می گیرد. بهتر است بدانید که با به کار گیری متریال upvc در پارتیشن upvc می توان قابلیت پنجره upvc را در پارتیشن نیز داشت.
با استفاده از پارتیشن upvc می توان در متریال فرم بین پنجره های محیط، دیوایدر ها و پارتیشن ها همسانی ایجاد کرد که این خود باعث زیبایی خواهد شد.

تقسیمات پارتیشن بندی در استفاده از متریال پنجره یو پی وی سی می بایست طوری صورت گیرد که تداعی کاراکتر پارتیشن را دهد، نه بصورتی که انگاری پنجره های دست دوم جای دیگری را بکار گرفته ایم و این امر در زیبایی محیط و القای مشخصات پارتیشن یو پی وی سی بسیار مهم است.


از دیگر خدمات ارائه شده توسط رویال پارتیشن:

تولید در و پنجره upvc